Psychologia w marketingu

psychologia w marketingu

O Nas

Projektujemy Marketing Doświadczeń

Dlaczego to robimy?

Z pasji do ludzi

Wierzymy, że każda prowadzona działalność może służyć ludziom. Dlatego naszym celem jest docieranie do najbardziej skrytych potrzeb i motywacji klientów. 

Pomagamy wyeksponować unikalne wartości firmy, stworzyć niezapomniane doświadczenia i zbudować trwałe relacje oparte na lojalności i zaufaniu.

Z miłości do Marketingu

Analityczność. Innowacyjność. Eksperymentowanie. Empatia. To cechy, które są głęboko osadzone w każdym z nas.  To one sprzyjają tworzeniu marketingu zorientowanego na klientów.

Zależy nam nie tylko na tym, aby tworzyć marketing, który buduje relacje i zwiększa konwersję sprzedaży, ale też pozwala odnaleźć ludziom to, czego potrzebują.

HUMAN FIRST

Co nas wyróżnia?

Stale się dokształcamy

Dla każdego z nas samorozwój jest czymś naturalnym i pozwala nam coraz lepiej wykonywać naszą pracę. Dosłownie pochłaniamy kursy i książki branżowe, uczestniczymy w konferencjach i wspólnie wymieniamy doświadczenia.

Kochamy Odkrywać Nieznane

Odkrywamy wzorce tam, gdzie inni ich nie widzą. Dokładnie analizujemy dane ilościowe i jakościowe, aby jak najlepiej zrozumieć Twoich klientów. A później wykorzystać tę wiedzę, by podbić ich serca.

Jesteśmy Innowacyjni

Eksperymentowanie to jeden z kluczowych elementów naszej pracy. Stale staramy się testować nowe rzeczy i sprawdzać, jak te zmiany wpływają na wyniki firmy. Dzięki czemu nie tylko w lepszy sposób odkrywamy preferencje Twojej grupy docelowej, ale też jesteśmy w stanie zwiększać skuteczność sprzedaży.

stawiamy na skuteczność

W swojej działalności koncentrujemy się na tym, aby pomóc klientom osiągać założone cele. Wierzymy, że może to iść w parze ze spełnieniem potrzeb klientów. 

Wierzymy w Etyczny Marketing

Kiedy trafiasz w rzeczywiste potrzeby klientów, rozumiesz ich zachowania, a do tego potrafisz wpływać na ich emocje oraz doświadczenia, sprawiasz, że klienci sami chcą od Ciebie od kupować.

meet our amazing team

The Faces Behind our Success

We Couldn’t Do It Without Them

Timothy Powell

Creative Director

Jennie Ryan

Art Director

Rod Mikey

SEO Specialist

Susan Poore

Digital Consultant

Lisa R. Boone

PPC Ninja

Kiara Foster

Head of Content

Edward Smith

Strategy Dreamer

Jennie Stone

Social Media

Nichole Reed

Senior Designer

Meet Our Clients

we work for them

Lorem ipsum dolor sit orot amet, consectetur adip scing
elit. Proin rutrum euismod dolor, ultricies aliq luam off
kool or taka ekolor.

Chcesz rozwijać z nami swoją firmę?

Agata Szkutnik
Scroll to Top